Bounty Barbershop, to salon fryzur męskich, w którym połączyliśmy najlepszych fryzjerów z imponującym potencjałem twórczym. Każdy członek zespołu jest oddany swojej pracy, pasjonuje się sztuką fryzjerstwa i tatuażu. Jest gotów zadbać o wygląd prawdziwie silnych mężczyzn. Tutaj innowacje przeplatają się z klasyką, a niezachwiane zasady barberów współgrają z nowoczesnymi technikami. Nasz zespół stara się pozbywać stereotypów i wprowadzać nowe trendy. Chcemy zachęcić klientów do nowych osiągnięć, dzięki doskonale wykonanej pracy- w końcu wygląd odgrywa ogromną rolę w kształtowaniu samoświadomości mężczyzn i, oczywiście, osiągnięciu sukcesu. Tylko pewny siebie, zadbany mężczyzna osiąga wyżyny. Zespół Bounty pomoże Ci zrobić krok w ekscytującym biznesie!

 • Strzyżenie włosów

  Wykonywane za pomocą maszynki oraz nożyczek, wraz z odpowiednio wybranymi kosmetykami do danego rodzaju i stylu włosów.
 • Modelowanie brody

  Wykonywane za pomocą maszynki do strzyżenia, nożyczek, prostej brzytwy z jednorazowym ostrzem oraz gorącego kompresu. Uzupełnione odpowiednio wybranymi kosmetykami pasującymi do danego klienta.
 • Strzyżenie dziecięce

  Wykonywane za pomocą maszynki oraz nożyczek przy użyciu odpowiednio wybranych kosmetyków pasujących do stylu i rodzaju włosów.
 • Golenie twarzy

  Wykonywane za pomocą brzytwy z jednorazowymi ostrzami wraz z gorącym kompresem i odpowiednio wybranymi kosmetykami.
 • Golenie głowy

  Tak jak w przypadku twarzy- wykonywane za pomocą brzytwy z jednorazowymi ostrzami wraz z gorącym kompresem i odpowiednio wybranymi kosmetykami.
 • Stylizacja włosów

  Wykonywana za pomocą suszarki do włosów oraz szczotki/ grzebienia. Dopełniają ją odpowiednio dobrane kosmetyki.